1 / 5
Crvena lakovana jakna
600 МКД
20.10.2022 11:57

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Јакни / сакоа

Големина:

40

Боја:

Црвена

Fenomenalna jakna.Bas za ovaa sezona,no i prakticna za prolett,leto,Na bela farmerka stoi extra.
Kupena,zaboravena,
Ubav model.blago strukiran
Nadolzen zlatest patent,edinstven i dovolen ukras na ovaa preubava jakna.
Postavena.po postavata vednas se gleda kolku e koristena
Pisuva vel.40 no sepak sporedete si dimenzii:
Ramenja 40cm
Od pod pazuva pod pazuva 46cm
sirina 46cm
Dolzina 60cm
Dolzina rakav62,5
077 606 650

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Се продава од:

buba
Потврден огласувач
077 606 650
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам