1 / 10
Bmw 525D F10 204 ks 2010/11 Full
13.990 €
Цената не е фиксна
30.01.2023 10:54

Штип / Штип

Марка:

BMW

Модел:

525

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

150 kw / 204 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Perfektna Sostojba Bez Zabeleska Plateni Se Site Davacki Do Registracija

Full oprema

Dva Originalni Kluca
Golemiot Display
Navigacija
Road Assist
Kozeni Sedista
Aluminski Felni
Angels Farovi Xenon
Color Display
Navigacija
Greaci Na Sedista
Parking Senzori Napred Nazad
Handsfree Telephone
Usb Polnac
Senzori za dozd
Multimedia Input
Bord Kompjuter
Klimatronik Dvozonski
Komandi Na Volan
12 x Airbag
Start Stop
Esp
SRS
Abs
Elektrika na prozori
Elektrika Retrovizori
Tempomat
Centralno zaklucuvanjeКатегорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
078353333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам