1 / 10
Naumovski Stan
По Договор
12.03.2023 21:34

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

55 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2016

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

Ilija Nikolovski Luj

SE IZNAJMUVA

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Naumovski Goran
Потврден огласувач
0046723362984 Viber/WhatsApp
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам