1 / 8
STANOVI VO GRADBA VEDNAS DO TAMARO 7 ASNOM
По Договор
16.03.2023 10:32

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2,5

Квадратура:

53 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2022

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Asnom 21

Se prodavaat stanovi vo gradba od 52m2 i 75m2 na prv kat,53m2 na vtor kat I 76m2 na tret kat.Zgradata treba da bide vseliva 08.2023. Za poveke informacii na Tel.075212043

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

stan
Потврден огласувач
075391143
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам