1 / 3
Huawei Nova 5T
5.500 МКД
Цената е фиксна
04.01.2023 07:29

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Huawei

Модел:

Nova 5T

Боја:

Blue

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Se prodava Huawei Nova 5T.
Memorija 6gb so 128 gb
Kameri
-Predna selfi 32 mpx
-Zadna quad 48 mpx 16 mpx 2mpx 2mpx
Procesor Kirin 980 octacore
Ima play store
Duos
Finger na power button
Nogu malo puknatinka vo dolniot desen kjosh
Fullpack so kutija i original polnac.
📲075611622
❌bez zamena

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

boris
Потврден огласувач
075611622
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам