1 / 8
TAO SharX 200 4x2
3.000 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.01.2023 23:02

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Марка:

ATV

Вид:

ATV/со четири тркала

Година:

2021

Модел:

TAO SharX 200 4x2

Нови произведени 2021 со регистрација !

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам