1 / 3
хауба,hauba za kujna
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.03.2023 22:29

Штип / Штип

продавам хауба за кујна ресторани и сл.
200x100 алуминска
цена по договор

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Се продава од:

САШО
Потврден огласувач
078264917
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам