1 / 4
Fiat doblo ELX
3.300 €
Цената е фиксна
27.01.2023 23:21

Охрид / Охрид

Марка:

Fiat

Модел:

Doblo

Година:

2001

Гориво:

Бензин

Километри:

20000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

0 kw / 0 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Servisirano
Registrirano
Top sostojba
Mozi zamena za pomalo vozilo so vasa doplata

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

bobi
Потврден огласувач
076424777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам