1 / 10
Yamaha ERG121 & GA-10 (elektricna gitara i pojacalo)
10.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.10.2022 20:50

Гази Баба / Скопје

Komplet elektricna gitara "Yamaha ERG121" i pojacalo "Yamaha GA-10" (10w).

Gitarata e vo odlicna sostojba. Pojacaloto e koristeno samo po doma i doaga gratis.

So kompletot doaga i gratis futrola, kako i kais.

Telefon za kontakt: 071389086

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Се продава / Можна е замена од:

D.
Потврден огласувач
071389086
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам