1 / 11
PRODAVAM FORD FOKUS 2.0 BENZIN SO FABRICKI PLIN
4.600 €
Цената е фиксна
27.03.2023 18:19

Кисела Вода / Скопје

Марка:

Ford

Модел:

Focus

Година:

2009

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

107 kw / 145 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

PRODAVAM FORD FOKUS 2.0 107 KW TITANIM OPREMA BENZIN SO FABRICKI PLIN 2009 GODINA NA PROZVODSTVO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
ul Zil Zern
Потврден огласувач
078337759
Испрати Е-маил до огласувачот

PRODAVAM FORD FOKUS 2.0 BENZIN SO FABRICKI PLIN

4600 €

ДЕКОДИРАЊЕ НА РАДИО ЗА КОЛА И ПОПРАВКА

800 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам