1 / 4
JAKNA ZIMSKA---KILLTEC
1.500 МКД
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 02:04

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Se prodava zenska jakna KILLTEC,otporna na voda i veter,skoro nova,za vozrast od 10-13god.

info na mob. 071 359 881 GORDANA

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Облека

Се продава од:

sale
Потврден огласувач
076987142
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам