1 / 9
Bmw 530d
1 €
Цената не е фиксна
01.02.2023 21:50

Кичево

Марка:

BMW

Модел:

530

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

350000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

162 kw / 220 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava bmw 530d. So fabricki 218ks. Ima servis na menuvac, vodna pumpa zategaci i se sto e okolu motorot. Dizni super ne cadi nema nikakva maka. Registriano do 10.11.2023

MOZE ZAMENA ZA E39

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nikolce
Потврден огласувач
070266595
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам