1 / 6
TOP deloven prostor-NOVOGRADBA vo centar na prometna ulica
179.999 €
28.01.2023 19:29

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4

Квадратура:

119 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

centar

👍ATRAKTIVNA ponuda vo CHANAK agencija👍
-Prodažba na deloven prostor mezanin vo NOVA ZGRADA vo strog centar na extra lokacija na prometna ulica

📏POVRŠINA: 119 M2

⛳️ LOKACIJA: STROG CENTAR

► Delovniot prostor e veće iznjmen so solidna mesečna kirija

Za dopolnitelni informacii može da ne kontaktirate vo bilo koe vreme vo tekot na denot.
CHANAK - Agencija za nedvižnosti
📲078/ 44 99 89 Viber,Whats app
📧 info agencija.chanak@gmail.com
🗺 ul.Derviš Cara br.63 Tetovo (sproti opštinata vo Tetovo)
www.chanak.mk (loading)

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Потврден огласувач
078/449-989 078/271-777
Испрати Е-маил до огласувачот

Renoviran stan na 2 kat so 2 spalni sproti zelen pazar

81999 €

нов невселен 5 собен стан со 2 подземни паркинзи во Црниче

174999 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам