1 / 12
*** Капитал *** Четирисобен јужен стан во Охридати
По Договор
18.01.2023 12:17

Охрид / Охрид

Број на соби:

4

Квадратура:

115 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Ohrid

Четирисобен јужен луксузен стан во Охридати.
Квадратурата на станот изнесува 115 мкв.
Станот се наоѓа на прекрасна локација на само 2 минути до шеталиштето на Охридко езеро.
Рапоред: дневна со кујна и трпезарија со излез на балкон, три спални соби од кои едната спална е со излез на балкон, ходник и бања.
Станот е комплетно реновиран и луксузно опремен со најсовремена технологија и исто така поседува парно греење како и клима.
Се продава комплетно наместен по 1550 евра мкв,но исто така може и празен, по 1450 евра мкв.
Елитната локација и распоредот го прават станот совршен за семејно живеење или времено сместување за туристички потреби.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

Агенција за недвижности ,,Капитал'' Охрид
ТЦ Амам локал 224/1 Охрид
Потврден огласувач
078 232 047; 071 321 001
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам