1 / 2
UNDER ARMOUR CHARGED - Original !!!
1.500 МКД
19.12.2022 11:41

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

45

Боја:

Темно сива

*************** P R O D A D E N I ****************

Se prodavaat original patiki UNDER ARMOUR CHARGED, so golemina 45,5 (27.5 cm).
Patikite se odlicno socuvani, kako novi, mnogu udobni i lesni, doneseni od stranstvo.


Cena ..................... 1500 den

Tel. 077 75 27 75
(Viber 076 444 076)

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077 752 775
Испрати Е-маил до огласувачот

NIKE Fingertrap Air Max - Original !!!

1500 МКД

ASICS GEL Original !!!

900 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам