1 / 12
CAMEL Active CASTLE - NOVI !!!
1.800 МКД
29.01.2023 22:08

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Обувки

Големина:

45

Боја:

Кафена

Se prodavaat original kozni konduri CAMEL Active CASTLE ,so golemina broj 45 .
Kondurite se novi, prevrtena koza,mnogu udobni i lesni, doneseni od stranstvo.

Cena ..................... 1800 den

Tel. 077 75 27 75
(Viber 076 444 076)

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077 752 775
Испрати Е-маил до огласувачот

HOKA Patiki - Original !!!

1300 МКД

CAMEL Active Cuba - NOVI !!!

1800 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам