1 / 2
MERREL SPRINT BLAST - Original !!!
1.500 МКД
20.11.2022 20:09

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

>46

Боја:

Црвена

************ P R O D A D E N I *************

Se prodavaat original patiki MERREL SPRINT BLAST , so golemina BR 48 (US 13).
Patikite se odlicno socuvani ,udobni i lesni, pogodni za djoging,trcanje i sl.
Doneseni se od stranstvo.


Cena...... 1500 den

Tel. 077 75 27 75
(Viber 076444076)

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077 752 775
Испрати Е-маил до огласувачот

NIKE KOBE Mentality-Black Mamba-Original !!!

2500 МКД

SALOMON XA PRO 3D GTX - Original !!!

2500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам