1 / 3
Samostalna Kuka so dopolnitelen plac so markica
35 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.01.2023 15:45

Штип / Штип

Број на соби:

4

Квадратура:

500 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

500 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1975

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

193b radanski pat

Se prodava kuka od 500 kvadrati so dvorno mesto na koe ima legalen vtor plac so markica 1 min do Elkos za poveke info obratete se na mojot email adresa biglale40@gmail.com ili na messenger na Dejanco ANTONIEV .ili na Aleksandar tel 71351761.ili vo prodavnica palestina .Dragica

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам