1 / 3
Zenska jakna
1.500 МКД
28.01.2023 22:53

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Јакни / сакоа

Големина:

S

Боја:

Црна

Se prodava zenska jakna PULL&BEAR, neoblecena, broj/golemina S.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Се продава од:

Biljana
Потврден огласувач
078402425
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам