1 / 8
SCANIA R410 = MEGA
По Договор
30.11.2022 19:16

Штип / Штип

SE PRODAVA SCANIA R410 - 2015 GODINA EURO6
MEGA VOZILO SO DINAMICEN VOZDUSHEN SAMAR. MOZE DA NOSI I MEGA I STANDARD POLUPRIKOLKA.
POMINATI 830000 KM.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

VIKTOR
Потврден огласувач
070322935
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам