1 / 11
Skoda Yeti 2.0 TDI, 4x4, 2015 godina
12.300 €
24.03.2023 09:43

Карпош / Скопје

Марка:

Skoda

Модел:

Yeti

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Skoda Yeti 2.0 TDI
2015 godina

4x4 pogon na site trkala !!!
VoZiloto e vo odlicna sostojba !!!

Best Auto
ul.Kacanicki pat bb
Industriska Zona Vizbegovo
Tel. 070229000
www.bestauto.mk

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Best Auto
Kacanicki Pat bb, Vizbegovo
Потврден огласувач
070229000
Испрати Е-маил до огласувачот

Audi A3 1.6 TDI 105 ks, 2009 godina

7650 €

Audi A4 2.0 TDI 150ks, 2017 godina

21000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам