1 / 5
YAMAHA CD/DVD-S540
2.499 МКД
03.02.2023 11:10

Кичево

Одличен плеер на Yamaha како за видео така и за аудио репродукција.

Карактеристики и оценки на линкот подолу.

http://www.audioreview.com/product/home-video/dvd-players/yamaha/dvd-s540.html

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Се продава од:

Тони
Потврден огласувач
076387723
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам