Kupuvam stan
1 €
21.10.2022 19:07

Штип / Штип

Број на соби:

3

Квадратура:

70 m²

Греење:

Централно

Спрат:

6 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Centar

Kupuvam renoviran stan po moznost vo centar okolu 70 m2.
Pustitr mi sliki,lokacija i cena. Ke ve molam za realni ponudi
Tel za kontakt: 078/421-953

Категорија: Недвижности / Станови

Се бара од:

Sali
Потврден огласувач
077 409 928
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам