iPhone 11 Pro Max 256GB
600 €
01.11.2022 13:41

Кичево

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

11 Pro Max

Боја:

White

Интерна меморија:

256 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.

PRODADEN ...

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава / Можна е замена од:

Enver
Потврден огласувач
070287008
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам