1 / 12
PIAGGIO NRG UVOZ SWISS
1.650 €
Цената не е фиксна
1.750 €
Денес 09:50

Куманово / Куманово

SE PRODAVA PIAGGIO NRG 50cc UVEZEN OD SVAJCARIJA VO ODLICNA SOSTOJBA I PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA I PREVOD NA DOKUMENTI
-INF NA TEL 078-444-226,,,078-444-226

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
077970662
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам