Se prodava Stan vo Topansko
62.000 €
Цената не е фиксна
04.06.2023 11:40

Чаир / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

68 m²

Греење:

Струја

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2010

Година на реновирање:

2010

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Metodija Mitevski

Se prodava Stan vo Topansko na Ul.Metodija Mitevski do skoloto Rajko Zinzifov. Cena po dogovor na lice mesto! Kontakt Tel. 070 369 599

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Vane
Потврден огласувач
079 363 367
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам