1 / 11
Elektricen Velosiped Mini Move Wattworld Swiss
По Договор
11.12.2022 18:59

Струмица / Струмица

Вид на велосипедот:

Електричен

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

20 "

Големина на рам:

18 "

Се продава електричен велосипед со едноставна конструкција за градски услови на склопување произведен во швајцарија.

Линк: https://www.greenfinder.de/e-bikes/model/?tx_gfproducts_gfproductsef%5Bproduct%5D=1505&cHash=042c4b74a99d4c5e9e3cee6c5d1be8e2

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Александар
Јанко Цветинов бр. 9
Потврден огласувач
075211155
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам