1 / 5
Продавам 4 зимски гуми sava eskimo s3+ 205/55/16
11.000 МКД
28.01.2023 13:15

Кисела Вода / Скопје

Тип на гуми:

Зимски Гуми

Ширина:

205

Висина:

55

Дијаметар:

16

Продавам 4 зимски гуми sava eskimo s3+ 205/55/16. Возени околу 5000km. Dot 37/18
Ни една од гумите не е лепена.
Производител: Sava
Type: W
Width: 205
Profile: 55
Diameter: 16.0
Speed: T
Load Index: 91

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Diki
Потврден огласувач
075408618
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам