1 / 3
NIKON 28-100 G serija FX
100 €
Цената е фиксна
10.01.2023 07:55

Гостивар / Гостивар

Резолуција:

Од 41 Мегапиксели

Марка:

Останато

Se prodava objektiv Nikon 28-100 3.5-5.6 G serija za full frame aparati. Vo mnogu dobra sostojba.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

RUZHDI
Потврден огласувач
070272627
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам