1 / 1
Детска соба комплет
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.01.2023 12:32

Куманово / Куманово

Се продава комплет детска соба поради заминување во странство. Заинтересирани да се јават на +38975577334 Гордана

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Комплетна детска соба

Се продава од:

Dalibor
Потврден огласувач
078203394
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам