1 / 1
Kuća pokraj prometna ulica so mnogu povolna cena!!!
84.999 €
13.01.2023 18:00

Тетово / Тетово

Број на соби:

5

Квадратура:

59 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

🧐👉samo vo AGENCIJA CHANAK👈
📣INTERESNA PONUDA- prodažba na kuća 🏡 so mnogu povolna cena!!! Kuċata e pokraj prometna ulica i izleguva na dve ulici i e vo mnogu solidna sostojba.

⛳️ LOKACIJA: Pevčina
📏POVRŠINA na parcela: 59 м2
📏STANBENA POVRŠINA: 177 м2

►Čist imoten list 📝

Za dopolnitelni informacii može da ne kontaktirate
vo bilo koe vreme vo tekot na denot.
CHANAK - Agencija za nedvižnosti
📲 078/ 44 99 89 Viber,Whats app
📧 info agencija.chanak@gmail.com
🗺 ul.Derviš Cara br.63 Tetovo (sproti opštinata vo Tetovo)

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Потврден огласувач
078/449-989 078/271-777
Испрати Е-маил до огласувачот

Се изнајмува куќа во Центар за деловни простории.

1 €

нова ултра луксузна куќа со базен во Бардовци

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам