1 / 10
Bmw F30 335i Activehybrid 3 340ks
22.000 €
25.01.2023 15:49

Охрид / Охрид

Марка:

BMW

Модел:

Active Hybrid 3

Година:

2013

Гориво:

Хибрид

Километри:

95000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

340 kw / 462 ks

Kласа на емисија:

Останато

Bmw f 30 335i 340ks fabricki
Zimski i letni gumi 18inch
Kolata e cuvana i garazirana celo vreme
Head up display
Navi
Dvozonska klima
Greaci na sedista
Bi xenon

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

A
Потврден огласувач
079330000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам