1 / 2
SALOMON JAKNA - Original !!!
1.500 МКД
22.10.2022 18:55

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Мантили и јакни

Големина:

XXL

Боја:

Бела

************** P R O D A D E N A *************

Se prodava original jakna SALOMON so golemina XXL ( otprilika odgovara za lica so visina pomegu 180 i 190 cm i tezina preku 100kg.)
Jaknata e polneta so perduvi i e vo dobra sostojba, socuvana bez ostetuvanja, donesena od stranstvo.

Cena............ 1500 den

Tel. 077 75 27 75

(Vibet 076444076)

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077 752 775
Испрати Е-маил до огласувачот

SHAMP sportska maica - Original !!!

600 МКД

ADIDAS Outdoore - Original !!!

800 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам