1 / 2
Se prodava Samsung A10
5.000 МКД
13.01.2023 17:49

Битола / Битола

Марка:

Samsung

Модел:

A10

Боја:

Black

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Se prodava samsung A10 staklo kako nov

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

.......
Потврден огласувач
075640845
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам