1 / 11
OPEL CORSA 1.3 CDTI - 2012 - TEMPOMAT-BORD-START STOP
5.600 €
Денес 09:57

Битола / Битола

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

OPEL CORSA 1.3 CDTI-75 KS-MOTOR NA LANEC-MENUVAC SO 5 BRZINI-EKONOMICNA I MALA POTROSUVACKA NA GORIVO

MOTOR-MENUVAC-KAROSERIJA-ENTERIER KAKO NOVO VOZILO, ODLICNO SOCUVANA

OPREMA:
-KLIMA
-TEMPOMAT
-BORD KOMPJUTER
-START STOP SISTEM
-ELEKTRIKA NA STAKLA
-ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
-VOLAN SO KOMANDI
-GREACI NA RETROVIZORI
-FABRICKI ZATEMNETI STAKLA
-RADIO MP3
-SPORTSKI ISOFIX SEDISTA
-ABS/ESP/ASR/AUX/AIRBAG.......

MODEL I PRVA REGISTRACIJA 2012/PROIZVEDENA 12.2011

UVEZENA OD GERMANIJA

DOKUMENTACIJA SREDENA I PLATENO SE DO REGISTRACIJA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

zzz
Потврден огласувач
070381066
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам