1 / 9
mercedes E 212
8.900 €
18.03.2023 20:44

Прилеп / Прилеп

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 200

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

400000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

VOZILOTO E VO SUPER SOSTOJBA SERVISIRANO VODNA POMPA,KAIS PLOCKI,AKUMULATOR NOV POD GARANCIJA USTE 30 MESECI ZELEN KARTON,OSIGURANI STAKLA FUL SREDENO AUTOMATIK 7 G MEJNAC SE FUNKCIONIRA. 070 208 992. TONI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
070208992
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам