1 / 1
Prodavam Plac vo Pestani
1 €
Цената не е фиксна
16.03.2023 08:47

Охрид / Охрид

Квадратура:

600 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Prodavam plac na atraktivna lokacija vo Pestani pogoden za izgradba na vikendica kuka do samoto uciliste...Za podetalni informacii obratete se na ovie telefonski broevi...
075 332 070

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

boro
Потврден огласувач
0038970634901
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам