1 / 9
Peugeot 4007
1 €
Цената е фиксна
30.05.2023 12:47

Неготино / Неготино

Марка:

Peugeot

Модел:

4007

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2024

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava Peugeot 4007
Dzipot e maksimalno sochuvan
Kompleten servis pred 8000km
Novi gumi
Poseduva full oprema
Senzori za parking
Vredi da se vidi
Za povekje info javete se!!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Borce
Потврден огласувач
070214510
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам