1 / 10
Audi A3 2.0 TDI 2003
4.500 €
Цената не е фиксна
24.03.2023 10:21

Кичево

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava ili menuva Audi A3, za kola so 4 vrati so moja ili vasa doplata
Kolata ima napraveno servis pred 1000km ulje Motul 5w40, site filtri Hengst, nov akomulator 75ah ToplaTop, golem servis rebrasti, zategaci, klinast, vodna pumpa pred 8000km, klima ispravna letovo napolneta, folii so atest, registracija so zelen karton, so 2 para gumi novi, letni 235/45R17 Sava Intesa HP2, zimski 225/45R17 Sava Eskimo HP2, smeneto sve na vreme stegnato, poveke informacii i ponudi na 075353473 Viber

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Audii
Потврден огласувач
075353473
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам