Auto Servis Dafi
1 €
22.10.2022 20:24

Гостивар / Гостивар

Najnovo vo Makedonija!! Popravka na avtomobilski klapni, dekodiranje na instrument/shal tabla, popravka na avtomobilski klucevi so dalecinsko i se ostanato okolu avto elektrika/mehanika. Izvrsenata rabota ja pravime so garancija. AUTO SERVIS DAFI GOSTIVAR
078-376-777

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Авто-мото сервиси

Се продава од:

Иван
Потврден огласувач
0000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам