1 / 7
VW Passat 1.8 benzin-plin
1.800 €
14.01.2023 11:30

Кичево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

1998

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

92 kw / 125 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava passat, 1.8, benzin-plin, komplet servis, smeneti: ulje, site kaishi, filtri, zategaci, smeneta predncia, diskovi, plocki, novi gumi SAVA vozeni 4 meseci.Motorot e dobar, plinot e nov, staven e pred godina i pol vo Bitola. Kolata ima karoseriski zabeleski.
Za podetalni informacii javetese na brojot.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Ivica
Потврден огласувач
70377756
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам