1 / 12
Opel Astra j 1.7 cdti 81 kw uvozz 11 god
6.850 €
Денес 09:08

Битола / Битола

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Top top sostojba
registracija cela godina so zelen karton
Proba i proverka kade sakate vie
POZZ
070 631 617

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

blagoja
Потврден огласувач
070312704
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам