1 / 6
MSI 144hz RTX 3060 Gaming Laptop
1.000 €
28.10.2022 11:48

Карпош / Скопје

Производител:

Останато

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Se prodava Gaming Laptop kupen pred 5 meseci od anhoch za 1200+ evra skoro ne e ni koristen so garancija

MOZE ZAMENA ZA MOTOR ILI VOZILO SO VASA ILI MOJA DOPLATA

144hz FHD
Rtx 3060 6GB
i5-10500H
8gb @3200mHz
512GB SSD

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Mahmut
Потврден огласувач
078297439
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам