1 / 3
Se izdava Dukan vo Kicevo
1 €
23.10.2022 12:10

Кичево

Квадратура:

19 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

Se iznajmuva Dukan od 19m2 na Bulevar vo zgradata do Okta (Pucko Petrol) Kicevo
Ima i sopstveno WC

Kontakt: WhatsApp 00491602208944

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Ramiz
Потврден огласувач
71542342
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам