1 / 6
Audi A4
5.500 €
22.11.2022 03:18

Виница / Виница

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2006

Гориво:

Бензин

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

147 kw / 200 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Audi A4 2.0 TFSI, 200KS, Turbo benzin vo odlicna sostojba,redovno odrzuvano, plus 4 aluminiumski bandazi 17 rezerva. Dogovor okolu cenata samo na lice mesto.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

goce
Потврден огласувач
070671040
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам