1 / 3
Casa za 50 godini
3.200 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.10.2022 13:26

Куманово / Куманово

Prodavam ukrasna casa, so visina od 15 cm, kupena vo Germanija. Prakam i po Kargo.
Kontakt: 070 206 079

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Порцелан, керамика и стакло

Се продава од:

ЧАРЛИ
Потврден огласувач
070206079
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам