1 / 5
Asus lap top perfektno stanje
200 €
23.10.2022 14:48

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Производител:

ASUS

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

12 GB

Модел на процесор:

AMD Ryzen 3

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Asus lap top perfektno stanje mnogu malko koristen
078645040

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Kiko
Потврден огласувач
078645040
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам