1 / 5
Peugeot 307 2003 2.0 HDI
2.200 €
Цената не е фиксна
25.12.2022 13:42

Охрид / Охрид

Марка:

Peugeot

Модел:

307

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Останато

Peugeot 307 2003 2.0 HDI
66 kw
90 ks
Servisirano redovno
Plus 4 novi zimski gumi
Cenata ne e fiksna

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dimitar
Потврден огласувач
78878303
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам