1 / 11
MERCEDES A KLASA 170 CDI DIESEL REDIZAJN PERFEKNA SOSTOJBA
1 €
25.01.2023 12:29

Битола / Битола

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

A 170

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

20000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

70 kw / 95 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Mercedes A klasa 170 CDI DIESEL regi striran cela god ehstra socuvano 4 novi gumi so klima ured redovno servisiran i samo 4 litri mala potrosuvacka mnogu ekonomicno vozilo mozi i za pocetnici kolata potpolno ispravna

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ace
Потврден огласувач
075889886
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам