1 / 4
MERCEDES ACTROS 2544 2010g
20.000 €
Цената е фиксна
16.11.2022 08:49

Прилеп / Прилеп

MERCEDES ACTROS Tandem 2010g
Registiran 21.06.2023
Vo odlicna sostojba

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
077837768
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам